Fri26042024

Back You are here: ΑΡΧΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημέρωση Πολιτών που έκαναν αίτηση στο ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΑΕ σχετικά με αλλαγή εμαιλ του Δήμου Ήλιδας

deltia typouΟ Δήμος Ήλιδας ενημερώνει τους πολίτες που είχαν υποβάλλει αιτήσεις/ενστάσεις στο Κτηματολόγιο και είχαν κοινοποιήσει τις αιτήσεις στον Δήμο Ήλιδας στο μάιλ This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ότι το συγκεκριμένο μαιλ του δήμου έχει απενεργοποιηθεί λόγω ίου και έχει αντικατασταθεί από το This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Κατόπιν επικοινωνίας μας με το Κτηματολόγιο, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας από τους πολίτες σχετικά με την εγκυρότητα παράδοσης των αιτήσεων. Η αποστολή των αιτήσεων στον Δήμο Ήλιδας ήταν μόνο για να λάβει γνώση ο Δήμος. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να επαναπροωθησουν τις αιτήσεις του στο νέο μαιλ του δήμου This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ο Δήμος Ήλιδας θα κάνει δέκτες όλες τις αιτήσεις παρόλο που έχει παρέλθει η προθεσμία αποστολής 07/06/2023.