Tue19032024

LAST_UPDATESun, 17 Mar 2024 5pm

Back You are here: ΑΡΧΗ ΔΙΟΙΚ. ΔΟΜΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ Δυνατότητα υποβολής πρότασης για τη βελτίωση παρεχόμενων υπηρεσιών

Δυνατότητα υποβολής πρότασης του Δημότη για την βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών των Δήμων

Οι Προσκλήσεις, οι εισηγήσεις καθώς και τα πρακτικά των Συνεδριάσεων της Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης αναρτούνται στην ακόλουθη περιοχή:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ> ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ> ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ> ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ> ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ> ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ

Παρακαλείται όποιος ενδιαφερόμενος θέλει να υποβάλει σχόλια, προτάσεις ή παρατηρήσεις επί των πρακτικών, μπορεί να το κάνει είτε στη Διεύθυνση: Δήμος Ήλιδας, Λαζαράκειο Δημοτικό Μέγαρο, αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου, 2ος όροφος, Γραφείο υποστήριξης αιρετών οργάνων, είτε στο email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. είτε στο fax: 2622 360 519.

Τα σχόλια θα αναρτούνται στην ιστοσελίδα.