Tue19032024

LAST_UPDATESun, 17 Mar 2024 5pm

Back You are here: ΑΡΧΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ακύρωση του ηλεκτρονικού διαγωνισμού (α/α συστ. 72187) για το έργο «ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ Δ.Ε. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΔΑΣ» και μετάθεση προθεσμίας υποβολής προσφορών και ηλεκτρονικής αποσφράγισης τους

deltia_typouΑνανοίκωση

Ανακοινώνεται  ότι με την υπ΄ αρ. 121/2018  απόφαση  Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ήλιδας, αποφασίστηκε η ακύρωση του ηλεκτρονικού διαγωνισμού με αύξοντα αριθμό συστήματος 72187  και η μετάθεση της προθεσμίας υποβολής προσφορών και της  ηλεκτρονικής αποσφράγισής  τους.

Ως ημερομηνία και ώρα λήξης της προθεσμίας υποβολής των προσφορών,  ορίστηκε  η 07/05/2018  ημέρα   Δευτέρα  και ώρα 23.59.59.

Ως ημερομηνία και ώρα ηλεκτρονικής αποσφράγισης  των προσφορών, ορίστηκε  η 10/05/2018   ημέρα Πέμπτη  και ώρα  10.00.00.

Ο ηλεκτρονικός διαγωνισμός μεταφέρεται στον αύξοντα αριθμό συστήματος 72797.

Για λήψη των αρχείων της Ανακοίνωσης καθώς και της σχετικής Απόφασης Οικονομικής Επιτροπής πατήστε ΕΔΩ.